Vícegenerační rodinný dům v obci Tuřany, Ev.č.: 000234 200 000 Kč

stáhnout

S výhradním zastoupením majitele nabízíme vícegenerační rodinný dům v obci Tuřany u Slaného, okres Kladno.

Rodinný dům je v současné chvíli řešen jako vícegenerační: v přízemí se nachází byt o dispozici 2+kk (44 m2) se zahrádkou (25 m2) a byt o dispozici 1+kk (31 m2) se samostatným vchodem. V patře se nachází podkrovní byt o dispozici 2+1 (37 m2). Každý byt má svoji koupelnu a toaletu. V přízemí se ještě nachází vnitřní dvůr o výměře 12 m2. Dům lze samozřejmě též využívat jako celek.

Původní stavba prošla v 80. letech postupnými úpravami a v roce 2010 částečnou rekonstrukcí ( plastová okna, topení, částečně rozvody el., vody a odpadů). Vytápění je řešeno el. kotlem. Dům je napojen na obecní vodovod a veřejnou kanalizaci.

Nemovitost se nachází v centru obce Tuřany, v blízkosti autobusové zastávky. Obec Tuřany se rozkládá 3 km západně od města Slaný a 12 km od města Kladna. Výborná dopravní dostupnost do Prahy.

V obci je velmi dobrá občanská vybavenost: škola (1.-5. třída), školka, pošta, dětské hřiště, restaurace, prodejna potravin, fotbalové hřiště a veřejná knihovna. V obci se pořádají pravidelně kulturně - společenské akce.

Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, který vám v případě zájmu, rádi pomůžeme vyřídit.

Doporučujeme prohlídku nemovitosti.

Základní informace
KategorieRodinné domyPoloha objektuŘadový
LokalitaTuřanyUmístění objektuCentrum obce
OkresKladnoZástavbaObytná
Velikost4 pokojeEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Plocha užitná114 m²Sklepano
Plocha pozemku155 m²VodaDálkový vodovod
Stav objektuDobrýElektřina400V
BudovaSmíšenáOdpadVeřejná kanalizace
Typ domuPatrovýTopeníÚstřední elektrické