Prodej rodinného domu v obci Jemníky, okr. Kladno, Ev.č.: 00027prodáno

DSC07878

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi velký rodinný dům s bohatou historií, který vás okouzlí svou unikátností. Jedná se o dva sousedící rodinné domy v obci Jemníky (okres Kladno), které lze využít nejen k bydlení, ale i k podnikání.

U prvního domu o dispozicí 3+1 a užitnou plochou 130 m2, odpovídá jeho stav stáří a opotřebení. Nutná je menší rekonstrukce (renovace podlah, vymalování, koupelna). Tento stav ale nebrání okamžitému obývání, v domě je vše ve funkčním stavu. V přízemí se nachází uzavřená vstupní hala, obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyň, prostorná koupelna s vanou, se sprchovým koutem a toaletou, komora a samostatné WC. Uvnitř vás čeká prostorný interiér, který můžete přizpůsobit svým představám.

Druhý dům s užitnou plochou 125 m2 díky své velikosti nabízí prostor i pro podnikání, i když je zde nutná rekonstrukce. Lze využít k podnikání (byla zde restaurace) nebo k nájemnímu bydlení. V případě potřeby lze dům strhnout a zvětšit plochu zahrady. Možnosti jsou neomezené! Můžete zde okamžitě začít bydlet a rekonstruovat či renovovat a přizpůsobit si dům svým potřebám.

Velkou výhodou je výborná dostupnost do Prahy 30 km, nájezd na dálnici je hned za obcí. To znamená, že můžete bydlet v přírodě a přitom nejste daleko ani od všech výhod velkoměsta. Veškerá občanská vybavenost je ve Slaném 5 km nebo v Kladně 8 km. Co víc si přát? Přijďte se podívat!

Základní informace
KategorieRodinné domyBudovaSmíšená
LokalitaJemníkyTyp domuPřízemní
OkresKladnoPoloha objektuSamostatný
Velikost3 pokojeUmístění objektuKlidná část obce
Plocha užitná130 m²En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Plocha pozemku545 m²ZařízenýNe
Plocha zastavěná255 m²VodaStudna
Počet podlaží1Elektřina400V
Stav objektuPřed rekonstrukcíPlynPlynovod